Hakkımızda

Kısaca Hikayemiz


1998 yılında Ankara'da kurulan firmamız; Çocuk oyun grupları, kent bahçe mobilyaları, bank ve çöp kovaları Asilsan Park Tasarım markası altında imalat ve montajını yapmaya başlamıştır. 4500 m²'lik kapalı alanda faaliyet gösteren şirketimiz, çocuk oyun gruplarının tamamını kendi fabrikasında imal edip, satışını yapmaktadır. Çocuk oyun gruplarında kullanılan polietilen plastik kaydırak malzemeleri rotasyon teknolojisiyle üretmekte ve rakip firmalarında bu yöndeki taleplerini karşılamaktadır. Üretilen tüm plastik grupların gıda uygunluğu ve sertifikaları mevcuttur. Ar-ge çalışmaları ile son teknolojiye uygun girişimleri devam etmektedir. Üretimimiz, katologlarımızla sınırlı olmayıp istek ve taleplere göre özel tasarımlar yapılmaktadır. Hedefimiz; iç pazarda olduğu gibi dış pazarda da tercih edilen bir marka olmak ve Asilsan Park Tasarımı tüm dünyaya duyurmaktır.

    Vizyonumuz
  • Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

  • Misyonumuz
  • Asilsanpark, çocuk oyun parkı yedek parça üretim konusunda düz kaydırak, düz çiftli kaydırak, spiral kaydırak, altıgen çatı, ev çatı, konik çatı, kiremit çatı, tüp giriş, tüp çıkış, 60 cm tüp, 110 cm tüp, 45 derece tüp dirsek, 90 derece tüp dirsek, çizgili pano, duvarlı kaydırak giriş pano, sprial kaydırak korkuluk, çiçek figürü, salıncak oturağı düz korkuluklui, salıncak oturağı kauçuk tamponlu, salıncak oturağı düz korkuluk, salıncak oturağı metalli korkuluk, tahterevalli oturağı, plastik kelepçe, dik ağız, eğri ağız, rulmanlı metal kelepçe, metal kurtağzı, salıncak sepeti silme demiri, güneş figürü  üretimlerini yaparak çocuk oyun parkı yedek parça üretimi konusunda uygun fiyat politikası ve kaliteli üretim yaparak güç bir firma profili çizmektedir. Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

INSTAGRAM ~ BİZİ TAKİP EDİN